Press enter to see results or esc to cancel.

iPhone XR ön inceleme – iPhone XS’e göre ne kadar ucuz?https://shiftdelete.net/iphone-xr-on-inceleme

#iphonexr #iphonexs #iphonexsmax

Apple düzenlediği etkinlikte iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerinin yanı sıra tanıtımını gerçekleştirdiği bir diğer model iPhone Xr oldu. Uygun fiyatlı iPhone olarak nitelendirilen bu model, 6.1 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip.

Beyaz, siyah, mavi, kırmızı ve sarı renk seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkan yeni iPhone modelinin R harfinin, Remedial kelimesinin kısaltması olduğu belirtiliyor. Ayrıca, bu model ile Apple, TouchID’ye tamamen veda etmiş oldu.

iPhone Xr ön inceleme videosu!

Bizde olan biteni yerinde takip ederken, aynı zamanda canlı yayın aracılığıyla tüm detayları sizlere aktardık. Bu kapsamda diğer iPhone modelleri ile benzer şekilde, Türkiye’nin ilk iPhone Xr ön incelemesi ile karşınızdayız.

iPhone Xr özellikleri ve fiyatı

Teknik özelliklerden kısaca bahsetmek gerekirse, 7 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Apple A12 işlemciden güç alan iPhone Xr, diğer modellerin aksine arka tarafında 12 Megapiksel çözünürlüğünde tek bir kameraya sahip.

64 GB’ın yanı sıra 128 GB veya 256 GB depolama alanı kullanıcıların tercihine sunulurken, renk tarafında ise daha önce belirttiğimiz gibi beş farklı seçenek sunuluyor.

Artık Touch ID ile tamamen vedalaşan Apple, iPhone XR modelinde de Face ID kullanmayı tercih etmiş. iPhone X ile aynı şekilde kullanılan bir arayüze sahip olan model, Apple A12 Bionic işlemciden gücünü alıyor. 

Kameraya özellikleri bazındaysa, iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerinde gördüğümüz çift kamera, bu modelde yerini bu kez tek kameraya bırakmış. 12 Megapiksellik geniş açılı kamera ise iPhone Xs modellerindeki geniş açılı lens ile aynı özelliklere sahip.

Yani f/1.8 diyafram aralığına sahip olan kamerada 6 elementli bir lens ve OIS desteği mevcut. Ayrıca iPhone Plus modellerinin en sevilen özelliği Portre modu renkli iPhone ile de kullanılabilecek.

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

source