Press enter to see results or esc to cancel.

iPhone 7 Home Tuşu Çalışmıyor (Basmıyor) Sorunu Tamiri #iphone7iPhone 7 home tuşunun çalışmıyor olması yani home tuşuna basıldığında tepki vermemesi sorunu nasıl çözüme kavuşturulur bu tamir videomuz aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Kanala Abone OL: https://goo.gl/EGy38R

iPhone Home Tuşu Tamiri Hakkında Bilgi

iPhone akıllı telefonlarında home tuşuna parmak izi okuyucusu iPhone 5s ile eklendi. Ardından iPhone 8 Plus’a kadar devam etti. iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde parmak izi okuyucu anakarta entegre bir şekildeydi. Bu modellerde iPhone parmak izi okuyucusu tamiri yapılabiliyor ya da home botonu değiştirilebiliyor. Ancak parmak izi okuyucusu tamiri yapılamıyor ve home tuşu da bozuk ise değişimi yapıldığında home tuşu çalışmaya devam ediyor.

iPhone 7’den sonraki modellerde ise (iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus) akıllı telefonlarında ise ekrana bağlı bir durumda. Home butonu bozulup parmak izi okuyucusu çalışabiliyor. İşte bu videoda home tuşu basmayan ama asistive touch özelliği çalışan iPhone 7’nin tamirini izlemekteyiz.

GSM İletişim Teknik Servis Odası

Periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Sigortalıdır.

Sosyal Medya

Facebook: https://goo.gl/44wD6Z
Twitter: https://goo.gl/VskoZS
İnstagram: https://goo.gl/WwVH9n

İletişim Bilgileri

Müşteri temsilcisi hattı: 02165504060
WhatsApp: 05321004147
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul
İletişim sayfası: https://goo.gl/6efAhM
Kargo gönderimi: https://goo.gl/Q9y8qP

source